Riepu meklētājs Dealer Finder

Vēsture

Īsa Toyo Tires vēsture

Toyo Tires simbolizē inovāciju, kvalitāti, veiktspēju un lielisku apkalpošanu jau 70 gadus, tostarp 36 gadus Eiropā. Kopā Toyo uzņēmumu grupa īsteno izstrādes, ražošanas, testēšanas, izplatīšanas un mārketinga darbības Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā, Eiropā, Āzijā, Vidējos Austrumos un Okeānijā.

Tādējādi uzņēmums Toyo Tires ir izveidojis stabilu reputāciju visā pasaulē. Un kurš zina par riepām vairāk, nekā cilvēki, kuri tās ražo un tirgo ik dienu? Eiropā uzņēmums Toyo Tires tiek ieteikts vairākos žurnālu testos, savukārt Amerikas Savienotajās Valstīs Ziemeļamerikas riepu dīleri ir nosaukuši Toyo Tires par zīmolu Nr. 1 jau septiņas reizes kopš 2000. gada, kas nekad iepriekš nav pieredzēts.

Dibināšana

Vīzija par lielisku riepu ražošanu aizsākās 1945. gada augustā, kad dibinātājs un priekšsēdētājs Rikimacu Tomihisa (Rikimatsu Tomihisa) izveidoja uzņēmumu Toyo Tire & Rubber Co, Ltd. Japānā.

1975. gadā Vācijā tika izveidots uzņēmums Toyo Reifen GmbH — pirmais Toyo Tires uzņēmums Eiropā. Pēc tam 1981. gadā tika izveidots uzņēmums Toyo Tyre UK Apvienotajā Karalistē un 1989. gadā — Toyo Banden B.V Nīderlandē.

2005. gadā tika izveidots uzņēmums Toyo Tire Europe, kas kalpoja kā Toyo galvenā mītne Eiropā un uzņēmumu Toyo Tyre (UK) Ltd, Toyo Tire Benelux B.V un Toyo Tire Italia Spa mātesuzņēmums. Uzņēmums Toyo Tire Europe kļuva atbildīgs par visām pārdošanas un mārketinga darbībām Eiropā, sadarbojoties ar importētājiem un meitasuzņēmumiem.

2008. gadā Maskavā tika izveidots uzņēmums Toyo Tire RUS, bet 2014. gadā — arī Toyo Tire Deutschland GmbH pārdošanas un mārketinga pārvaldībai Vācijā un Austrijā.

Pielietojumi

Lai apmierinātu pircēju prasības un ieviestu dažas tendences šajā procesā, uzņēmums Toyo Tires ir arī kļuvis par līderi uzstādījumu un dinamisku riepu pielietojumu nodrošināšanā.

Tūninga tirgus paplašināšanās laikā, 21. gadsimta sākumā, Toyo Tires reaģēja, izgatavojot augstas veiktspējas riepas ar zemu profilu un lielu diska diametru. Panākumiem bagātajām Proxes T1s riepām sekoja Proxes T1R, Proxes T1 Sport, un 2015. gadā tika ieviestas Proxes T1 Sport plus riepas. Viss jaunais riepu klāsts nodrošina A klases saķeri uz slapja ceļa, vienlaicīgi nodrošinot aizraujošas pagriezienu un bremzēšanas iespējas entuziasma pārņemtiem braucējiem.

SUV klases automobiļi un bezceļa apstākļi

Toyo Tires ir speciālisti SUV un 4 x 4 automobiļu riepu izgatavošanā. Ceļa apstākļiem paredzēto riepu klāsts ietver riepas, sākot no Proxes T1 Sport SUV īpaši augstas veiktspējas riepām ātrai braukšanai pa lielceļiem un beidzot ar Open Country H/T riepām, kuras lieliski papildina 4 x 4 un pikapu darbību.

4 x 4 automobiļiem paredzētās Open Country A/T plus riepas un Open Country M/T riepas nopietnākiem bezceļa apstākļiem nodrošina mobilitāti, lai pilnveidotu jūsu braukšanas iespējas. Open Country M/T riepu sacīkšu versijas ir izmantotas, lai uzvarētu Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) bezceļu divu riteņu piedziņas rallija sacīkšu (FIA Cross Country Rally Championship 2 Wheel) trofeju, FIA T2 bezceļa sacīkstes (FIA T2 Cross Country Championship), Baja 1000 sacīkstes un vairākus Dakāras rallija posmus.

Autosports

Toyo Tires riepas tiek izmantotas gandrīz visu veidu autosportā. Sākot ar Spa 24hours un VLN Endurance sacīkstēm un beidzot ar Porsche meistarsacīkstēm Apvienotajā Karalistē, Toyo Tires riepas ir tikušas izmantotas daudzu klašu ātrumsacīkšu trasēs, un panākumiem bagātās Proxes R888 riepas 2015. gadā tika papildinātas ar Proxes R888R riepām, kas nodrošina augstāka līmeņa saķeri, konsekvenci un virziena maiņas iespējas.

Mūsdienas

Uzņēmumam Toyo Tire Europe GmbH ir trīs tirdzniecības meitasuzņēmumi un izplatītāji ikvienā Eiropas lielajā tirgū.

Mūsu riepu klāsts aptver plašas pielietojuma iespējas, sākot no sacīkšu iedvesmotajām augstas veiktspējas Proxes līnijas riepām un beidzot ar Open Country līnijas riepām 4 x 4 un SUV klases automobiļiem un videi draudzīgo NanoEnergy klāstu. Neatkarīgi no tā, vai braucat ar 4 x 4, SUV klases automobili vai furgonu, Toyo Tires ir īstās riepas tieši jums.

Toyo Tires apņemšanās īstenot inovācijas, nodrošināt kvalitāti, veiktspēju un lielisku klientu apkalpošanu ir nelokāma un nezūdoša.