Riepu meklētājs Dealer Finder

Car, SUV and 4x4 Tires: Pārskats

Atrodiet īstās riepas vieglajam, SUV klases vai 4 x 4 automobilim

Whether you're looking for top-quality tires for everyday driving, winter driving, or to take you around the racetrack faster than anyone else, you'll find them here.Vieglajām automašīnām

TOYO TIRES piedāvā riepas praktiski jebkurām vajadzībām. Pasažieru automobiļu riepu klāsts apvieno tādas īpašības kā komforts, drošība, videi nekaitīga veiktspēja un liela nobraukuma iespējas.

Vairāk

Premium atomašīnām

Nodrošina augstu veiktspēju jaudīgām biznesa klases automašīnām, kurām papildus labai manevrējamībai un stabilitātei ir nepieciešams arī komforts un klusums.

Vairāk

Apvidus auto

Neatkarīgi no tā, vai braucat pa tādiem zemes ceļiem, pa kuriem neviens cits neuzdrošinās braukt, vai braucat ar jaudīgu apvidus (SUV) automobili, Toyo piedāvā riepas jebkurai situācijai.

Vairāk

Sporta riepas

Augstākās klases veiktspēja un manevrējamība sportiskai braukšanai

Vairāk

Ziemas riepas

Sniedz lielāku drošību, braucot atļautajā ātrumā pa lielceļiem aukstos laikapstākļos, un vienlaikus var nodrošināt pietiekamu veiktspēju sniegainos rītos.

Vairāk

Ziemas riepas ekstrēmiem laikapstākļiem

Skandināvijas apstākļiem, kuros vilces spēks ir sevišķi svarīgs, TOYO TIRES piedāvā ziemas riepas ar nopietnu veiktspēju visām situācijām.

Vairāk